Podsumowanie wizyt w organizacjach pozarządowych

2023-06-06 13:30:53

Podsumowanie wizyt w organizacjach pozarządowych. Klasy pierwsze w ramach zajęć specjalizacyjnych odwiedziły wybrane organizacje. O czym były rozmowy?

O działaniach, o budżecie i o tym, ile osób pracuje w danej organizacji. I o tym, w jaki sposób można wesprzeć daną ngo. Kogo odwiedziliśmy w tym roku?
Fundacja Stocznia, Fundacja Civis Polonus, Ashoka, Centrum Społeczne Paca 40, Fundacja Polska Gościnność, Ta Szansa - Oddział Terenowy Towarzystwa Rozwijania Aktywności Dzieci SZANSA Warszawa Targówek, Rok Rzeki Wisły, Fundacja Edukacja dla Demokracji, Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Klub Inteligencji Katolickiej.
Dziękujemy za przyjęcie naszych uczniów i uczennic, a Fundacja Edukacja dla Demokracji za organizację spotkań!